SG73S2ETTD3R92F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3R92F
JLCPCB Part #
C4046101
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS