RN73H2BTTD3241D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3241D25
JLCPCB Part #
C2542219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS