SG73S2ETTD3920D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3920D
JLCPCB Part #
C4357178
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS