HV733ARTTE684G
MFR.Part #
HV733ARTTE684G
JLCPCB Part #
C7205221
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS