SG73S2ETTD2800D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2800D
JLCPCB Part #
C4188364
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS