SG73S2ETTD21R5D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD21R5D
JLCPCB Part #
C4328085
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS