SG73S2ETTD21R0D
MFR.Part #
SG73S2ETTD21R0D
JLCPCB Part #
C4284331
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS