SG73S2ETTD1502F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD1502F
JLCPCB Part #
C4094886
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS