RK73G2BTTD6490F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD6490F
JLCPCB Part #
C6975436
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS