SG73S2ETTD14R7F
MFR.Part #
SG73S2ETTD14R7F
JLCPCB Part #
C4228894
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS