RN73H2ETTD8662B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8662B10
JLCPCB Part #
C3956921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS