SG73S2ERTTD3402D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3402D
JLCPCB Part #
C6222560
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS