SR731JTTD7R5G
MFR.Part #
SR731JTTD7R5G
JLCPCB Part #
C2599842
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS