SG73S2ERTTD1301D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1301D
JLCPCB Part #
C6487776
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS