SG73S2E1RTTD90R9F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD90R9F
JLCPCB Part #
C6679405
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS