RN73H2ETTD4593F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4593F25
JLCPCB Part #
C3962759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS