SG73S2E1RTTD2263D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2263D
JLCPCB Part #
C6487595
Description
-55℃~+155℃ 1W 226kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS