SG73S2BTTD9311F
MFR.Part #
SG73S2BTTD9311F
JLCPCB Part #
C4085454
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS