SG73S2BTTD5622D
MFR.Part #
SG73S2BTTD5622D
JLCPCB Part #
C4119515
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS