SG73S2ERTTD112J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD112J
JLCPCB Part #
C7361117
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS