SG73S2BTTD4R42F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4R42F
JLCPCB Part #
C3934738
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS