SG73S2ETTD4R42F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4R42F
JLCPCB Part #
C4112854
Description
-55℃~+155℃ 4.42Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS