SG73S2BTTD4R3G
MFR.Part #
SG73S2BTTD4R3G
JLCPCB Part #
C4078802
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS