RN73H2ETTD1073F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1073F50
JLCPCB Part #
C4212055
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS