SG73S2BTTD472G
MFR.Part #
SG73S2BTTD472G
JLCPCB Part #
C4138001
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS