SR732BTTD8R06D
MFR.Part #
SR732BTTD8R06D
JLCPCB Part #
C2600470
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS