SG73S2BTTD4420F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4420F
JLCPCB Part #
C4082116
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS