SG73S2BTTD4302D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4302D
JLCPCB Part #
C4273061
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS