SG73S2BTTD4220F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4220F
JLCPCB Part #
C4295229
Description
-55℃~+155℃ 333mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS