RK73B1FRTTBL474G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL474G
JLCPCB Part #
C2582389
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 470kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS