SG73S2BTTD3651F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3651F
JLCPCB Part #
C4056325
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS