RN73H2BTTD3440F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3440F100
JLCPCB Part #
C4316952
Description
250mW 344Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS