SG73S2BTTD32R4D
MFR.Part #
SG73S2BTTD32R4D
JLCPCB Part #
C4287519
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS