SG73S2BTTD3003F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3003F
JLCPCB Part #
C4087168
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS