RK73G2ATTD1242C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1242C
JLCPCB Part #
C5724724
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS