SG73S2BTTD29R4F
MFR.Part #
SG73S2BTTD29R4F
JLCPCB Part #
C3934712
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS