RN73H2ATTD31R6F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD31R6F50
JLCPCB Part #
C2510365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS