SG73S2BTTD2551D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2551D
JLCPCB Part #
C4553186
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS