SG73S2BTTD2433F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2433F
JLCPCB Part #
C4027307
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS