RN73H2ETTD6493F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6493F25
JLCPCB Part #
C4166873
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS