SG73S2BTTD18R2F
MFR.Part #
SG73S2BTTD18R2F
JLCPCB Part #
C4095787
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS