SG73G2BTTD1000C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1000C
JLCPCB Part #
C6481900
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS