SG73S2BTTD1741D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1741D
JLCPCB Part #
C4353003
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS