RN732BTTD1200F50
MFR.Part #
RN732BTTD1200F50
JLCPCB Part #
C4262088
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS