SG73S2BTTD1693F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1693F
JLCPCB Part #
C5917009
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS