SG73S2BTTD1690F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1690F
JLCPCB Part #
C4345509
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS