RN73R1JTTD1352B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1352B25
JLCPCB Part #
C4129667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS