SG73S2BTTD1331F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1331F
JLCPCB Part #
C4195582
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS