SG73S2BTTD1271F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1271F
JLCPCB Part #
C4090679
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS