SG73S2BTTD1240F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1240F
JLCPCB Part #
C4261627
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS